BKB Křesťan s.r.o - Plasty pro stavebnictví Hradec Králové Kuchyně Hradec Králové, Rychnov, Kostelec nad Orlicí Vyšívání vlajek, erbů, stuh Hradec Králové Jiří Myšák - výroba kuchyní Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové - co je potřeba si rozmyslet

Co je potřeba si rozmyslet předem

Než Vám budeme moci navrhnout optimální řešení přesně dle vašich představ a možností a připravit tak reálnou kalkulaci, bude potřeba nejprve zodpovědět několik otázek.

O co mám zájem?

Popsat, o jaký výrobek máte konkrétně zájem (celá kuchyně v novostavbě, rekonstrukce, stávající, atypické schodiště).

Dispoziční možnosti?

Uvést rozměry místa, kde má být výrobek umístěn, optimálně plánek se zakreslením atypických tvarů a omezení. U kuchyní i s nákresem rozvodů.

Vlastnosti výrobku?

Jestliže máte na výrobek konkrétní požadavky, co do funkce či vlastností … odolnost proti oděrům, barevná stálost, lehké materiály, rozměry (individuální potřeby), předloha pro realizaci.

Termíny?

Kdy potřebujete výrobek (výroba, instalace). Navrhnutí optimálního harmonogramu prací s návaznosti na případné souběhy i s jinými firmami (například u novostaveb u rozvodů vody či elektřiny).

Cena?

Na základě informací výše připravíme GRAFICKÝ NÁVRH, který můžete v průběhu přípravy měnit a na tomto základě bude i cenový rozpočet, který v rámci smluveného rozsahu realizace zakázky dodržíme. Jestliže Vám námi vypracovaná cena z jakýchkoli důvodů nebude vyhovovat, můžeme společně hledat další možné varianty.

DOPRAVA JE U NÁS DO 40 KM ZDARMA!

» na úvodní stranu

Partneři               ©2019, Petr Bláha               Návštěvy: 35514